Reklamı Kapat
Reklamı Kapat

Ödeme Yöntemleri

Paykasa

Alışveriş sitelerinde güvenli bir şekilde ödeme yapmak, ödeme yaparken kişisel bilgilere ihtiyaç duymadan devam etmek için geliştirilen paykasa, güncel ödeme yöntemleri arasında en çok tercih edileni ve sunduğu avantajlarıyla en ….

Astropay

İnternet dünyasının son gelişmiş teknolojik ödeme yöntemlerinden biri Astropay’dır. Kullanımı, avantajları, alışagelmiş sıradanlıklardan farklı bir boyutta olan elektronik ödeme kartı, ödemelerde ezber bozan yöntemleri ile güvenli alışveriş sonucu elde etmeye ….

Cashixir

Cashixir Nedir? Cashixir günümüzde alışa gelinmiş ödeme sistemine yeni boyut kazandırmış bir sistemdir.Kredi kartı gibi sistemlerden farklı olarak ön ödemeli bir hizmet vermektedir.Kısacası yeni nesil bir ödeme sistemidir. Cashixir ödeme ….

CepBank

CepBank Nedir? Cepbank kısaca cep telefonu bankacılığının kısaltılmış adıdır.Cep Bankacılığı Halk bankası , İş bankası,Garanti,Akbank, Yapı kredi bankası gibi bankalarda cep telefonu ile para yatırma veya çekme işlemlerinin yapılması için kullanıcan ….

Western Union

Western Union Nedir? Western Union 1871 yılından itibaren yurt içi ve yurt dışı para transferi yapabileceğiniz bir kurumdur.Yaklaşık 200’den fazla ülkede 300000’den fazla kullanıcı hizmet noktası bulunan Western Union para transferlerinde ….

Paypal

Paypal nedir ? Paypal, kredi kartı kullanmadan, internet üzerinden güvenli alışveriş yapmanızı ya da istediğiniz kişiye sadece bir e-posta adresi aracılığıyla para yollayabilmenizi sağlayan, bir nevi online bankacılık sistemidir. Paypala nasıl ….

Pidpay

 Pidpay Yeni Ödeme Sistemi İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin oranının her geçen gün artmasıyla beraber yeni ödeme yöntemleri çıkmaya devam ediyor. Bu yeni ödeme yöntemlerinde birisi olarak ortaya çıkan Pidpay de ….

Ecopayz

Ecopayz Nedir? Ecopayz, online olarak kullanılabilen, pratik, hızlı ve güvenli bir ödeme işlemi olarak kabul edilmektedir. Bu tür pratik imkanlardan dolayı ve geniş bir para birimi haznesi ile, uluslararası alanda ….

style='width:1000px; height:70px;' />